Oficiální prodejce
Záruční a pozáruční servis
Rychlé doručení
Vrácení zboží do 30 dnů
Odborné poradenství

Vrácení zboží

Vrácení zboží do 30 kalendářních dnů

Kupující má právo na vrácení zboží do 14 kalendářních dnů. V případě, že je zboží kompletní včetně původního obalu, nepoškozené a nenese známky používání, prodlužuje prodávající výše uvedenou lhůtu 14 dní na vrácení zboží na 30 kalendářních dnů ode dne převzetí zboží.

30 denní lhůta pro odstoupení od smlouvy a vrácení zboží začne běžet ode dne, kdy kupující nebo jím určená třetí osoba převezme všechny části objednaného zboží. Zboží musí být prodávajícímu doručeno nejpozději na 30. den ode dne převzetí zboží kupujícím.

Zboží je třeba zaslat zpět na adresu sídla provozovatele nebo ho předat prodávajícímu nebo osobě pověřené prodávajícím k převzetí zboží spolu s vyplněným formulářem na odstoupení od smlouvy.

Kupující je povinen doručit prodávajícímu zboží:

  • kompletní, tzn. včetně kompletní dokumentace (faktura, návod, záruční list, mezinárodní záruční knížka, štítek hodin, nálepky – pokud jsou součástí balení)
  • zboží musí být doručen v originálním balení Vostok Europe.

Balík pošlete na adresu:

NEONUS, s. r. o.
Miestneho Priemyslu 1247
029 01 Námestovo
Slovenská republika

Prodávající je povinen bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne doručení zboží a oznámení o odstoupení od smlouvy a od doručení vráceného zboží vrátit kupujícímu všechny platby, které od něj přijal na základě kupní smlouvy.

V případě, že kupující odstoupí od smlouvy a doručí prodávajícímu zboží, který je používán, poškozený nebo neúplný, zavazuje se kupující uhradit prodávajícímu:

a) hodnotu, o kterou se snížila hodnota zboží ve smyslu ust. § 457 občanského zákoníku ve skutečné výši
b) náklady vzniklé prodávajícímu v souvislosti s opravou zboží a jeho uvedením do původního stavu kalkulovány dle ceníku pro pozáruční servis zboží. Kupující je povinen ve smyslu tohoto bodu reklamačních a obchodních podmínek prodávajícímu uhradit prodávajícímu náhrady nejvíce ve výši rozdílu mezi kupní cenou zboží a hodnotou zboží v době odstoupení od kupní smlouvy.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  • neposílejte zboží na dobírku. Zásilky na dobírku prodávající nepřebírá, čili zásilka se Vám vrátí zpět.
  • doporučujeme zásilku bezpečně zabalit a pojistit. Nejsme zodpovědní za případnou ztrátu či jiné poškození zboží během přepravy nepopsané v popisu zásilky.
  • o přijetí hodinek zákazníka informujeme


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 0948 112 256 nebo e-mailem info@vostokwatches.cz

Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.