OFFICIAL SELLER The best Soviet technologies for modern watch design

x

Exluzivny servis iba pre Vás

Prodloužená doba vrácení

Autorizovaný a oficiální prodej

Doručení zdarma

Výhody klubu

Členem klubu Vostok Europe se stáváte automaticky pokud u nás uděláte objednávku a registrujete se. Následně na to můžete využívat dokonalé výhody:

    Dodání kurýrem vždy ZDARMA

U nás nikdy za poštovné neplatíte. Zda si objednáte dodání do České rebublika nebo na Slovensku, dopravu Vám nebudeme účtovat. Kurýr Vám balík doručí na druhý pracovní den od odeslání objednávky v rámci SR. O odeslání budete informováni mailem, i SMS.
Dopravu neplatíte ani v případě, že si obejdnáte pouze samostatně řemínek / náramek.

     Záruční a pozáruční servis

Na každé hodinky zakoupené v našem e-shopu vostokwatchse.cz se vztahuje záruka 2 roky. A v případě, že uplinie 2letá doba od zakoupení zboží a Vy potřebujete servis hodinek, jsme tu pro Vás.

    Mimo záruční servis

Pokud je na Vašich hodinkách poškození, na které se nevztahuje záruka, nabízíme Vám mimo záruční servis. Typ mimo záručního servisu: výměna sklíčka, nový řemínek / náramek na hodinky, chybějící kolík, ..

    Prodloužena doba pro vrácení zboží na 30 dní

Chápeme, že hodinky jsou často krát kupované jako dárek. A hlavně v předvánočním období se dárky kupují v předstihu. Může se stát, že zboží budete chtít vrátit nebo vyměnit. Proto jsme prodloužili dobu pro vrány nebo výměnu zboží až na 30 kalendářních dnů.

    Odborné poradenství

Nevíte se rozhodnout, který typ strojku si vybrat? Nedaří se Vám nastavit hodinky? Zavolejte nám na 00421 948 334 468 nebo napište na info@vostokwatches.cz, rádi Vám poradíme.