OFFICIAL SELLER The best Soviet technologies for modern watch design

x

Exluzivny servis iba pre Vás

Prodloužená doba vrácení

Autorizovaný a oficiální prodej

Doručení zdarma

Vrácení zboží

Vrácení zboží do 30 kalendářních dnů

Kupující má právo na vrácení zboží do 30 kalendářních dnů. Zboží je třeba zaslat zpět na adresu sídla provozovatele nebo ho předat prodávajícímu nebo osobě pověřené prodávajícím k převzetí zboží.

Kupující je povinen doručit prodávajícímu zboží kompletní, včetně kompletní dokumentace, nepoškozené, nepoužívaný a podle možností v originálním obalu. 30 denní lhůta pro odstoupení od smlouvy a vrácení zboží začne běžet ode dne, kdy kupující nebo jím určená třetí osoba převezme všechny části objednaného zboží.

Prodávající je povinen bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne doručení oznámení o odstoupení od smlouvy a od doručení vráceného zboží vrátit kupujícímu všechny platby, které od něj přijal na základě kupní smlouvy.

Formulář pro odstoupení od smlouvy (stáhnout zde)

Balík zašlete na adresu:

Monali, s. r. o.
Miestneho priemyslu 1247
029 01 Námestovo

Spolu s hodinkami zašlete:

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  • neposílejte zboží na dobírku. Zásilky na dobírku prodávající nepřebírá, čili zásilka se Vám vrátí zpět.
  • doporučujeme zásilku bezpečně zabalit a pojistit. Nejsme zodpovědní za případnou ztrátu, či jiné poškození zboží během přepravy nepopsané v popisu zásilky.
  • o přijetí hodinek zákazníka informujeme

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 0948 334 468 nebo e-mailem info@vostokwatches.cz

Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.